روشی کاملا انحصاری است که بنا به نیاز فعلی اکثر زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون های بین المللی  و یا مهاجرت دارند، طراحی شده است. بهترین نکته در طراحی این دوره، مدت زمان کوتاه و هدفمند بودن  آن است، به نحوی که زبان آموز را در کوتاه ترین زمان ممکن به نمره ی مطلوب برساند. طراحی دوره توسط شرکت ویزاپیک در استرالیا بوده و تمامی دوره ها تحت نظارت اساتید رسمی  British Council دارای مدرک بین المللی TESOLو CELTA بوده که پس از سالها تجربه در امر آموزش و تدریس موفق شدند تجربیات خود را در قالب یک­­­ دوره به نام  طرح طلایی به زبان آموزان منتقل کنند.   چرا طرح طلایی؟

  • کاهش محسوس تعداد جلسات به منظور رسیدن به نمره مطلوب در کوتاهترین زمان
  • طراحی سیلابس و آموزش دوره توسط اساتید بین المللی British Council در استرالیا
  • تمرکز روی مطالب اصلی جهت آزمون IELTS و PTE و حذف مطالب ناکارآمد
  • هم جهت بودن تمامی زبان آموزان دوره جهت کسب موفقیت در آزمون

در دوره ی طرح طلایی زبان آموزان از همان ابتدا به صورت هدفمند نکاتی که مربوط به آزمون IELTS و PTE می باشد را فرا می گیرند. حذف مطالب زاِید و نا کارآمد در حالی که مطالب اصلی همچنان حفظ شده اند، از برجسته ترین نکات  این دوره می باشد.

طرح طلایی از پایه تا آزمون شامل پنج بخش است که هر زبان آموز بسته به تعیین سطح اولیه وارد دوره مورد نظر خواهد شد. در این طرح زبان آموز سطح پایه قادر است به نمره ۷ در آزمون آیلتس و یا نمره ۶۵ در آزمون PTE دست یابد. CIP1 شامل ۷۰ جلسه دوره مقدماتی به همراه جلسات مکالمه آزاد یک جلسه در هفته CIP 2: شامل ۱۰۰ جلسه دوره پیش متوسطه و متوسطه به همراه جلسات مکالمه آزاد CIP 3: شامل ۷۰ جلسه دوره متوسطه به همراه جلسات مکالمه آزاد Pre-IELTS یا Pre-PTE شامل ۲۴ جلسه مرور و تقویت گرامر و لغاتی که پیش نیاز آزمون است. IELTS یا PTE شامل ۴۰ شامل تدریس و تمرین و تست زنی آزمون روی هر چهار مهارت. دوره آیلتس مجزا از دوره پی تی ای است.

الزامی نیست که از ابتدای هر دوره وارد کلاس شوید و هر زبان آموز با توجه به تعیین سطح اولیه وارد دوره مورد نظر می گردد.

۱. کاهش تعداد جلسات به ۷۰ جلسه:  در این دوره با بهره گیری از روشهای ویژه کل دوره ی Elementary در ۷۰ جلسه آموزش داده می شود. زبان آموزانی که دوره basic را احتیاج داشته باشند، دو ترم  ۱۵ جلسه ای Basic به صورت جدا در دوره ترمیک می گذرانند. ۲. وجود جلسات Consolidation:  جلسات ۱ Consolidation یا تثبیت شامل ۱۰ جلسه پایانی دوره CIP 1 می باشد که تمامی مطالب تدریس شده در ۶۰ جلسه اول مرور شده و تمامی وقت کلاس به مکالمه و استفاده از گرامر های تدریس شده تخصیص داده می شود. وجود جلسات Consolidation در تقویت مکالمه بسیار می باشد. در جلسات تثبیت مدرسین Native معمولا یک جلسه در کلاس تدریس می کنند. همچنین شروع معرفی آزمون و نکات تست زنی در جسات تثبیت انتجام می شود. ۳. تمرکز روی مطالب  اصلی و حذف مطالب ناکارآمد  جهت آزمون: بر خلاف دوره های موجود در موسسات که عموما زبان آموزان را بدون لحاظ کردن زمان و سطح زبان آموز، روانه کلاس های ترمیک می کنند که نهایتاً منجر به  شکست می شود، در دوره CIP 1  از همان ابتدا سطح زبان آموز را به صورت ساختاری ارتقا داده و برای این مهم کمترین زمان ممکن در نظر گرفته می شود. دلیل اصلی این امر این است که شرکت کنندگان در این دوره قصد شرکت در آزمون IELTS یا PTE  را دارند و فرصت یادگیری مطالب نا کارآمد را ندارند، لذا مطالب از همان ابتدا به صورت هدفمند جهت آزمون طراحی شده اند. ۴. طراحی سیلابس و آموزش دوره توسط اساتید بین المللی مورد تائید British Council در استرالیا: اساتید گردآورنده دوره دارای مدارک بین المللی CELTA,TESOL بوده و جزو مدرسین بین المللی و رسمی British Council می باشند. این طرح توسط شرکت ویزاپیک در استرالیا طرح ریزی و اجرا شده است. لذا تمامی فاکتور های استاندارد و مورد نیاز در دوره گنجانده شده است. ۵. کلاسهای مکالمه ی آزاد همزمان: کلاسهای مکالمه ی آزاد در طول دوره جهت تقویت مهارت گفتاری زبان آموزان برگزار می گردد. این کلاسها بسته به سطوح تغییر می کنند و هر هفته یک جلسه  می باشند. برنامه کلاس ها به طور سالانه و موضوعی کاملا مشخص هستند و زبان آموز می تواند روی موضوعات از قبل برنامه ریزی و مطالعه داشته باشد. تمامی موضوعات مرتبط به موضوعات مطرح شده در آزمون های بین المللی می باشد.

۱-ترکیب دوره ی Pre-Intermediate و قسمت اول Intermediate در یک دوره: دوره ی  CIP 2 دوره ۱۰۰ جلسه ای است که در آن دوره مقدماتی و متوسط زبان انگلیسی را با هم ترکیب شده و در قالب یک دوره ارائه می شود که به موجب این امر کاهش چشمگیری در تعداد جلسات رخ داده است. ۲. وجود جلسات Consolidation: جلسات ۲ Consolidation یا تثبیت شامل ۱۰ جلسه پایانی دوره CIP 2 می باشد که تمامی مطالب تدریس شده در ۹۰ جلسه قبلی را مرور و تمامی وقت کلاس به مکالمه و استفاده از گرامر تخصیص داده می شود. وجود جلسات Consolidation در تقویت مکالمه بسیار می باشد. در این جلسات معمولا یک جلسه استاد خارجی (Native) تدریس می کند. علاوه بر آن معرفی بخش های مختلف آزمون از همان ابتدا انجام می گیرد تا ذهن زبان آموز از همان ابتدا با نوع سوالات آشنا شود. ۳. حذف موارد ناکار آمد واضافی در طول دوره: همانطور که قبلا گفته شد جهت رسیدن به نمره مطلوب در آزمون های بین اللملی بسیاری از مطالب که در کلاسهای معمول زبان آموزش داده می شوند، ناکار آمد و اضافی هستند به این دلیل که هدف کسب نمره است و صرفاً می بایستی ابزارهای لازم جهت نمره به زبان آموز داده شوند. دوره CIP 2 موسسه ی گلدیس با تلاش و کوشش مدرسین بین المللی و درک صحیح مدیریت آموزشی از نیاز قشر عظیمی از جامعه، توانسته است این نیاز مهم و ضروری را برطرف نماید. ۴. آموزش مهارت ها ی آزمون در طول دوره: در طول دوره CIP 2 همزمان با ارتقای سطح زبان آموز، زیر ساخت های زبانی لازم برای آمادگی آزمون IELTS و PTE به زبان آموزان آموزش داده می شود و این امر منجر به آمادگی بسیار بالای زبان آموز جهت ورود به دوره ی IELTS و PTE  می شود. طبق چارت خوارمی پس از اتمام دوره CIP 2 دو حالت برای زبان آموز امکان پذیر است: ۱.زبان آموز قصد شرکت در آزمون IELTS و یا PTE را دارد که در این حالت ورود به دوره Pre- IELTS و یا Pre- PTE راهکار مناسبی می باشد. ۲. پس از پایان دوره CIP 2 زبان آموز عجله ای برای شرکت در آزمون ندارد. در این حالت نیز دوره CIP 3 و سپس ورود به دوره Pre FCE توصیه می گردد.

دوره CIP 3 گلدیس در واقع پس از دوره CIP 2  می باشد. مدت این دوره ۷۰ جلسه می باشد. دوره CIP 3 ادامه سطح متوسطه را تا ابتدای سطح پیشرفته دنبال می کند. پس از این دوره زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون IELTS یا PTE ندارند می توانند وارد دوره Pre FCE شوند.  همچنین ۱۰ جلسه پایانی دوره مربوط به دوره ۳ Consolidation یا تثبیت می باشد به طوری که در این دوره تمامی مطالب تدریس شده در ۶۰ جلسه اول مرور شده و تمامی وقت کلاس به مکالمه و استفاده از گرامر های تدریس شده تخصیص داده می شود. وجود جلسات Consolidation در تقویت مکالمه بسیار می باشد. در این جلسات معمولا یک جلسه مدرس Native تدریس می کند تا زبان آموزان از نزدیک با نوع لهجه آشنا شوند. در جلسات تثبیت معمولا ساعاتی را به معرفی و چالش آزمون های IELTS و PTE تخصیص داده می شود.

دوره Pre-IELTS یا دوره Pre-PTE در آکادمی گلدیس شامل ۲۴ جلسه می باشد که مقدمات مورد نیاز دوره آزمون را فراهم می نماید. در این دوره تمامی گرامر های لازم جهت آزمون مجددا به صورت تاکیدی مرور شده و علاوه بر آن روی لغات مورد نیاز نیز تاکید می گردد. همچنین بخشی از دوره مربوط به تقویت مهارت شنیداری می باشد. دوره Pre-IELTS مجزا از دوره PTE می باشد و بسته به هدف نهایی زبان آموز در یکی از این دو دوره شرکت می کند.

دوره IELTS و همچنین PTE در آکادمی گلدیس شامل ۴۰ جلسه می باشند. این دوره توسط اساتید بین المللی دارای نمره ۹ IELTS و PTE 87 تدریس می شود. در این دوره روی نکات و تکنیک های آزمون کار شده و زبان آموز را آماده شرکت در آزمون اصلی خواهد کرد. دوره آیلتس و پی تی ای به صورت مجزا از هم هستند و بسته به نیاز خود در یکی از این دوره ها شرکت می کنید. برای جزییات بیشتر روی دکمه های زیر کلیک کنید.

طرح طلایی دوره ای است که در آن زبان آموزان از همان ابتدا و به صورت هدفمند جهت آزمون های آیلتس یا پی تی ای آمادگی لازم را بدست می آورند. این طرح شامل ۵ مرحله می باشد.

  1. CIP 1
  2. CIP 2
  3. CIP 2
  4. Pre-IELTS یا Pre-PTE
  5. IELTS یا PTE

این دوره توسط ویزاپیک در استرالیا گردآوری شده است. اساتید گردآورنده ی دوره همگی دارای مدرک بین المللی IELTS, CELTA و PTE و مدرسین رسمی BRITISH COUNSIL می باشند.

بلی. بسته به نیاز زبان آموز وارد یکی از دوره های آیلتس و یا پی تی ای می شود.

اگر سطح شما ابتدایی باشد حدود یک سال و ۲ ماه جهت کسب نمره نیاز دارید. اگر قصد شرکت در آزمون PTE را داشتید به جای ورود به دوره آیلتس وارد دوره پی تی ای می شوید.

خیر شما یک آزمون تعیین سطع می دهید و بسته به نتیجه ی آزمون وارد قسمتی از دوره می شوید که به آن نیاز دارید.

کلاسها به سه طریق برگزار می گردند: ۲ جلسه ۳ ساعتی ( معادل ۴ جلسه). ۲ جلسه ۲ ساعت و پانزده دقیقه ای ( معادل ۳ جلسه). ۲ جلسه ۱ ساعت و سی دقیقه ای ( معادل ۲ جلسه).

این جلسات جهت مکالمه و تثبیت مطالب آموخته شده در طول دوره و بکارگیری بیشتر مطالب آموخته شده می باشد. در طول این دوره یک جلسه مدرس Native برای زبان آموزان کلاس برگزار می کند. علاوه بر آن در دوره تثبیت معمولا ساعاتی برای آشنایی زبان آموزان با آزمون های بین اللی IELTS و PTE تخصیص داده می شود.

کلاسها به سه طریق برگزار می گردند: ۲ جلسه ۳ ساعتی ( معادل ۴ جلسه) که در این حالت دوره CIP 1 معادل ۴ ماه و دوره CIP 2 معادل ۶ ماه و نیم و دوره CIP 3 معادل ۴ ماه. ۲ جلسه ۲ ساعت و پانزده دقیقه ای ( معادل ۳ جلسه) که در این حالت دوره CIP 1 معادل ۵ ماه و نیم و دوره CIP 2 معادل ۸ ماه و دوره CIP 3 معادل ۵ ماه. ۲ جلسه ۱ ساعت و سی دقیقه ای ( معادل ۲ جلسه) که در این حالت دوره CIP 1 معادل ۸ و نیم ماه و دوره CIP 2 معادل ۱۲ ماه و دوره CIP 3 معادل ۸ و نیم ماه می باشد.

کلاسها به سه طریق برگزار می گردند: ۲ جلسه ۳ ساعتی ( معادل ۴ جلسه) که در این حالت دوره ی Pre-IELTS یک و نیم ماه و دوره IELTS دو ماه و نیم می باشد. ۲ جلسه ۲ ساعت و پانزده دقیقه ای ( معادل ۳ جلسه) که در این حالت دوره ی Pre-IELTS دو ماه و دوره IELTS سه و نیم ماه می باشد. ۲ جلسه ۱ ساعت و سی دقیقه ای ( معادل ۲ جلسه) که در این حالت دوره ی Pre-IELTS سه ماه و دوره IELTS پنج ماه می باشد.

اگر بعد از شرکت در دوره های CIP 1 و CIP 2 و CIP 3 تصمیم به شرکت در دوره های آزمون نداشتید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های مکالمه کمبریج است. بعد از CIP 3 وارد دوره Pre FCE می شوید.

 زبان آموزانی که از سطح اولیه کافی جهت ورود به دوره CIT 1 را نداشته باشند، ابتدا دو ترم ۱۵ جلسه ای (BASIC) را در دوره های ترمیک گذرانده و پس از آن وارد دوره CIP 1 می شوند.

در صورت رعایت برنامه و تکالیف ارایه شده توسط مدرس، شما صد در صد قادر خواهید بود در مدت مشخص شده به نمره ی مطلوب برسید.

هزینه ی دوره ی CIP 1 (شامل ۷۰ جلسه + ۲۰ جلسه مکالمه ی آزاد) ۱.۶۴۵.۰۰۰تومان (هر جلسه ۲۳.۵۰۰  تومان)می باشد. هزینه ی دوره ی CIP 2 ( شامل ۱۰۰ جلسه + ۳۵ جلسه مکالمه ی آزاد) ۲.۵۵۰.۰۰۰ تومان (هر جلسه ۲۵.۵۰۰ هزارتومان) می باشد. هزینه دوره ی CIP 3 (شامل ۷۰ جلسه + ۲۰ جلسه مکالمه ی آزاد ) ۱.۹۲۵.۰۰۰ تومان (هرجلسه ۲۷.۵۰۰هزارتومان) می باشد. هزینه ی دوره ی Pre-IELTS (شامل ۲۴ جلسه + ۸ جلسه مکالمه ی آزاد) ۸۶۴.۰۰۰ تومان (جلسه ای ۳۶۰۰۰ تومان) می باشد. هزینه ی دوره ی IELTS ( شامل ۴۰ جلسه + ۱۵ جلسه مکالمه ی آزاد) ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان (جلسه ای ۵۰۰۰۰تومان) می باشد.

بله پرداخت دوره ها به صورت مرحله ای می باشد.

بله. در صورتی که پس از جلسه اول از دوره رضایت نداشتید می توانید مبلغ خود را به صورت کامل از موسسه پس بگیرید.

خیر. می توانید ثبت نام کنید و در صورت عدم رضایت مبلغ خود را براحتی پس بگیرید.

امکان عودت شهریه فقط پس از جلسه اول امکان پذیر می باشد. البته در صورتی که مدرس بدلیل نمره پایین زبان آموز را fail نماید، مابقی شهریه زبان آموز به ایشان پس داده خواهد شد.