[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3905″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”top-to-bottom”][/vc_column][vc_column]

دوره خصوصی

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] با توجه به حساسیت بسیار بالای نوع تدریس در کلاس‌های خصوصی، و مشکلاتی که در صورت برگزاری غیر حرفه‌ای این دوره‌ها به وجود می‌آید، انتخاب سیستم آموزشی مناسب در این دوره‌ها بسیار حیاتی می‌باشد. کادر آموزشی خوارزمی، با بهره گیری از متدهای تخصصی تدریس one-to-one اقدام به برگزاری این دوره‌ها با کیفیت بالا می‌نماید. بعلاوه تمامی اساتیدی که در مرکز زبان خوارزمی دوره خصوصی تدریس می‌کنند بر نحوه تدریس one-to-one تسلط دارند. موارد مهمی در مورد این دوره‌ها وجود دارند که در این جا لازم به ذکر می‌باشند:

  • مشکل عمده در دوره‌های خصوصی، کاهش انگیزه زبان آموز  ناشی از عدم حضور در جمع می‌باشد. کادر فنی خوارزمی با آگاهی از زیر و بم نکات فنی این دوره و بهره گیری از اساتید آموزش دیده جهت برگزاری این کلاس‌ها، کیفیت بالایی را در این کلاس‌ها ارائه می‌کند.
  • در کلاس های گروهی سرعت دوره بالاتر از کلاس های خصوصی می باشد. لذا این دوره برای افرادی که زمان کمتری دارند مناسب تر می باشد. به خصوص افرادی که قبلا آموزش زبان داشته و تا حدودی فراموش کرده اند، اینگونه افراد رغبت چندانی به کلاس های گروهی ندارند زیرا تمایل دارند با سرعت بیشتری به حالت قبلی خود برگردند.
  • مسئله دیگری که در مورد این دوره‌ها وجود دارد این است که عدم حضور زبان آموز در کلاس گروهی، منجر به ضعف زبان آموز در مهارت‌های مباحثه‌ای و عمومی می‌گردد، جهت رفع این مشکل کادر فنی خوارزمی در کنار کلاس‌های خصوصی، کلاس بحث آزاد گروهی رایگان را قرار داده است که در آن مهارت‌های تیمی و مباحثه‌ای به طور کامل پوشش داده می‌شود.
  • مزیت دیگر کلاس های خصوصی بر کلاس های عمومی در این است که در کلاس های خصوصی زبان آموز می تواند در هر ده جلسه ثبت نام، دو جلسه از کلاس خود را کنسل نماید. با این امتیاز زبان آموز قادر است زمان های خود را به صورت بهتری تنظیم نماید.
  • برتری دیگر دوره خصوصی به دوره عمومی این است که در دوره خصوصی موسسه بر اساس نیاز سنجی هر شخص (need-analysis) مسیر پیشرفت زبان آموز را تعریف می‌کند ولی در دوره‌های عمومی این مسیر برای تمامی زبان آموزان یکسان می‌باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px”][vc_btn title=”درخواست آزمون تعیین سطح رایگان” style=”3d” color=”primary” align=”center” css_animation=”right-to-left” link=”url:http%3A%2F%2Fkharazmien.com%2F%25D8%25AA%25D9%2585%25D8%25A7%25D8%25B3-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D9%2585%25D8%25A7%2F||” button_block=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px”]

سوالات رایج :

[vc_tta_accordion c_position=”right” active_section=”1″][vc_tta_section title=”آیا سرعت دوره های خصوصی بالاتر از دوره های گروهی است؟” tab_id=”1459120415098-a1bbb729-d2aa”][vc_column_text]

به طور کلی بله سرعت دوره خصوصی حدودا 30 درصد بالاتر از دوره عمومی می باشد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آیا تعداد غیبت در کلاس خصوصی آزاد است؟” tab_id=”1462632790524-0b514d4b-a6a2″][vc_column_text]

خیر. شما می توانید در هر 10 جلسه 2 جلسه را با اطلاع قبلی کنسل کنید و مازاد بر دو جلسه (در هر 10 جلسه) غیبت محسوب می شود.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]