دوره ویژه مهماندارن

 

وقتی به عنوان مهماندار می خواهید وارد یک شرکت هواپیمایی شوید، تعدادی تست وجود دارد که شرکت های هواپیمایی جهت پذیرش شما انجام میدهند که یکی از آن تست ها زبان انگلیسی می باشد. این تست اهمیت بسیار ویژه ای در رد یا قبول شدن شما خواهد داشت.

یکی از کمترین معیار ها در این تست توانایی نسبی روان صحبت کردن شما می باشد که تعریف این توانایی با توجه به استانداردهای روز ایرلاین ها به صورت زیر می باشد:

– شما بتوانید به صورت عمومی متوجه موضوع صحبت نفر مقابل بشوید.

– شما بتوانید نظرات و افکار و احساس خود را در جملات ساده بیان کنید.

– بتوانید به سوالات پاسخ درست دهید.

– اکثر اشخاصی که به شما گوش می دهند متوجه صحبت شما شوند.

– شما بتوانید یک فیلم را به صورت ساده و خلاصه بیان کنید.با توجه به نیاز مهمانداران عزیز جهت برگزاری دوره های ترکیبی جهت شرکت در مصاجبه با ایرلاین های کشور های خارجی و همچنین شرکت در آزمون آیلتس، موسسه خوارزمی دوره ی ویژه ای را با همکاری اساتید بین المللی جهت این دسته از عزیزان طراحی نمود.

 

نحوه دوره به صورتی است که ابتدا مطالب مربوط به مصاحبه در کلاس تمرین می شود. نکات گرامری مورد نیاز جهت صحبت کردن و پاسخ به سوالات با زبان آموزان تمرین می شود و سپس سوالاتی مربوط به مصاحبه با زبان آموز تمرین می شود. پس از تمرین موارد و سوالات مصاحبه و کسب اعتماد به نفس لازم زبان آموزان وارد دوره مهارت های آیلتس می شوند. با توجه به اینکه عموما نمره ۵ تا ۵.۵ آیلتس برای قبولی کافی می باشد، طراحی دوره نیز بر همین اساس شکل گرفته است. 

 

مدت دوره بستگی به سطح اولیه زبان آموز دارد، در صورتی که سطح فعلی شما پایه باشد احتیاج به گذراندن دوره CIT 1 دارید. لذا جهت تخمین مدت دوره خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

همچنین می توانید نمونه تست فوق را دریافت نموده و به سوالات آن پاسخ دهید و پاسخ نامه را به همراه خود در جلسه تعیین سطح شفاهی موسسه به همراه داشته باشید.       

دریافت نمونه تست: test for cabin crew

 

 

 

 

برچسب راهنمای مطالبآموزش زبان انگلیسی
0

مطالب مرتبط

نکات، قوانین و مقررات شرکت در آزمون آیلتس
نکات، قوانین و مقررات شرکت در آزمون آیلتس
هدف نامه یا انگیزه نامه
نحوه نگارش هدف نامه یا انگیزه نامه